خدمات طراحی قالب وردپرس، پلاگین اختصاصی، پشتیبانی و بهینه سازی

خدمات طراحی قالب وردپرس، توسعه پلاگین (افزونه) اختصاصی و همین طور پشتیبانی فنی، مانیتور و بهینه سازی وب سایت از جمله خدمات قابل ارائه برای وب سایت های وردپرسی که از قبل طراحی و اجرا شده اند و یا برای کاربران جدید که وب سایت خود را می خواهند طراحی کنند قابل ارائه می باشند.
بیش از 100 وب سایت تا کنون
ارائه راهکار بهینه حداقل هزینه
طراحی اصولی و متفاوت

همه چیز در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ!

از آنجایی که بیش از 35 درصد از وب سایت های جهان با وردپرس طراحی شده است، استفاده از یک وب سایت وردپرسی انتخاب خوبی به نظر می رسد. و همیشه این سوال مطرح است که هزینه طراحی یک وب سایت با وردپرس چقدر است و شامل چه هزینه هایی می شود و چقدر برای هزینه های اولیه و سالیانه به آن بودجه اختصاص دهید؟

در این راهنما سعی کرده‌ام در مورد هزینه های طراحی وب سایت با وردپرس به سوالات معمول پاسخ دهم و موضوعات زیر را تحت پوشش قرار دهم:

به خواندن ادامه دهید تا در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس بیشتر بدانید!

همچنین اگر به دنبال کمک برای طراحی وب سایت کسب و کار خود هستید، با من تماس بگیرید تا بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن وب سایت شما را با بالاترین کیفیت و کارایی طراحی و اجرا کنیم.

من تا کنون به بیش از 100 کسب و کار کمک کرده ام تا با طراحی وب سایت خود به توسعه بازاریابی خود در بستر وب دست یابند و درآمد خود را از این طریق افزایش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، خدمات طراحی سایت وردپرس من را مرور کنید – یا همین امروز به صورت آنلاین با من تماس بگیرید!

فهرست مطالب

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

قیمت طراحی سایت با وردپرس می تواند متفاوت باشد، زیرا نیازهای طراحی و توسعه وبسایت هر کسب و کاری منحصر به فرد است. میانگین هزینه اولیه برای یک وب سایت وردپرسی، 1 تا 5 میلیون تومان است. همچنین هزینه های دوره ای پشتیبانی و نگهداری برای وب سایت های وردپرس از 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان در ماه متغیر است.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

جدول سریع هزینه‌های اولیه و دوره‌ای‌ موثر در قیمت طراحی سایت با وردپرس

توضیح نوع هزینه هزینه دوره پرداخت
ثبت و تمدید نام دامنه (domain) از 16 (.ir) تا 300 (.com) هزار تومان و بیشتر معمولا سالانه پرداخت می‌شود.
میزبانی وب / هاست (Hosting) 500 هزار تا 2 میلیون تومان و بیشتر معمولا به صورت سالانه و در بعضی موارد ماهانه
قالب وردپرس 0 تا 200 هزار تومان و بیشتر برای توسعه اختصاصی یک بار
افزونه وردپرس 0 تا 200 هزار تومان و بیشتر برای توسعه اختصاصی یک بار
اختیاری: امنیت 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان یک بار
نگهداری وب سایت شامل تغییرات، تولید محتوا، سئو و …
توسط خودتان 0 تومان یک بار و یا ماهیانه
توسط فریلنسر 1 تا 2 میلیون تومان یک بار و یا ماهیانه
توسط شرکت 3 تا 5 میلیون تومان یک بار و یا ماهیانه
طراحی اختصاصی وردپرس
توسط خودتان 0 تومان یک بار
توسط فریلنسر 2 تا 5 میلیون تومان یک بار
توسط شرکت 10 تا 15 میلیون تومان یک بار

هزینه های اولیه طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

قیمت طراحی سایت با وردپرس به این بستگی دارد که می خواهید وب سایتتان را خودتان و یا در داخل مجموعه خود طراحی کنید و یا با یک فریلنسر و یا شرکت طراحی سایت برای سایتتان قرارداد ببندید. هزینه اولیه طراحی وب سایت وردپرسی اگر خودتان انجام دهید بین 0 تا 500 هزار تومان است، و همین طور قرارداد با یک فریلنسر بین 2 تا 5 میلیون و شرکت ها بین 10 تا 15 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

قیمت سایت وردپرس

هزینه های پشتیبانی و نگهداری وب سایت وردپرسی چقدر است؟

هزینه های پشتیبانی و نگهداری وب سایت به این بستگی دارد که چه کسی این کار را انجام می دهد. هزینه نگهداری وب سایت توسط خودتان بین 0 تا 500 هزار تومان در ماه است، در حالی که پشتیبانی وب سایت توسط فریلنسر 1 تا 2 میلیون در ماه هزینه دارد. هزینه خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت توسط شرکت ها نیز بین 3 تا 5 میلیون تومان در ماه است.

قیمت طراحی سایت با وردپرس بر اساس نوع کسب و کار

می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود در جدول زیر قیمت طراحی سایت با وردپرس را تخمین بزنید:

نوع کسب و کارمیانگین هزینه اولیه وردپرسمیانگین هزینه دوره ای وردپرس (هاست و دامنه)
کسب و کار کوچک (اطلاع رسانی)2 تا 3 میلیون تومان / یک بار500 هزار تا 1 میلیون تومان در سال
فروشگاه آنلاین (فروش محصول در سایت)4 تا 8 میلیون تومان / یک بار2 تا 6 میلیون تومان در سال
کسب و کار متوسط و بزرگ (با قابلیت های اختصاصی)4 تا 10 میلیون تومان / یک بار2 تا 6 میلیون تومان در سال

به خاطر داشته باشید که قیمت طراحی سایت با وردپرس به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند موارد زیر:

  • تعداد صفحات وب سایت
  • تعداد افزونه های وردپرس
  • ترافیک وب سایت
  • قابلیت های وب سایت، مانند فروشگاه آنلاین
  • سبک طراحی
  • میزان تغییرات و نیاز به طراحی مجدد
  • طراحی توسط خودتان یا قرارداد با فری لنسر و یا شرکت طراحی وب
  • و عوامل دیگر…

به همین دلیل است که کسب و کار شما ممکن است بیشتر یا کمتر از این میانگین های ذکر شده در جدول پرداخت کند.

6 عامل اصلی که قیمت طراحی سایت با وردپرس را تعیین می کند

بیایید نگاهی به شش عامل اصلی بیندازیم که بر قیمت طراحی سایت با وردپرس تأثیر می گذارد.

1. نام دامنه

 هزینه: 16 هزار تا 2 میلیون تومان در سال

اولین کاری که باید برای طراحی سایت با وردپرس انجام دهید، ثبت یک نام دامنه یا دامین (Domain) است. اگر قبلاً دامنه ثبت نکرده اید، باید هزینه آن را بپردازید. هزینه بستگی به پسوند دامنه (TLD) دارد مانند .ir .com .org .net .edu. co.uk .us .de که بسته به نوع کسب و کار شما باید یک مورد مناسب را انتخاب کنید و دامنه خود را خریداری کنید.

ارزانترین آنها دامنه دات آی آر .ir سالانه 16 هزار تومان و دامنه معمول و پر استفاده .com حدودا 300 هزار تومان و بعضی دامنه ها بیشتر و یا کمتر هزینه خواهند داشت.

قیمت هاست دامینه وردپرس

2. میزبانی وب / هاست

هزینه: 500 هزار تومان تا 6 میلیون تومان در سال

یکی دیگر از عواملی که در قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر گذار است میزبانی وب یا هاست است. بسته به نیاز های شما معمولا دو گزینه برای میزبانی وب وجود دارد: اشتراکی و اختصاصی.

با میزبانی وب اشتراکی، یک سرور را با سایر سایت ها به اشتراک می گذارید. این گزینه هزینه کمتری دارد زیرا سایت های مختلف از سرور استفاده می کنند، اما سرور ممکن است عملکرد خیلی خوبی نداشته باشد و در مواقع اوج ترافیک وب سایت کند شود و یا حتی از دسترس خارج شود، هاست اشتراکی برای وب سایت های با ترافیک پایین و جدید که نمی خواهند هزینه زیادی برای شروع کنند مناسب است.

هنگامی که از یک سرور اختصاصی استفاده می کنید، منابع سرور را به صورت اختصاصی در اختیار دارید. یک سرور شخصی گران تر خواهد بود، اما نیازی به اشتراک گذاری سرور با سایت های دیگر نخواهید داشت. سرور های اختصاصی خود به دو نوع سرور مجازی VPS و سرور اختصاصی تقسیم میشود.

این نوع میزبانی برای وب سایت های با ترافیک بالا و همین طور وب سایت های با نیاز به شخصی سازی سرور و نیاز های امنیتی و نرم افزاری خاص مناسب است.

هزینه بسته به نوع میزبانی وب و مکانی که وب سایت خود را میزبانی می کنید، متفاوت خواهد بود.

هزینه هاست وردپرس

3. نصب و راه اندازی وردپرس

 هزینه: 0 تا 500 هزار تومان

خوشبختانه نصب و راه اندازی وردپرس بر روی هاست به لطف مراحل نصب آسان معروف 5 دقیقه ای به راحتی می توانید نصب کنید. و همین طور کنترل پنل هاست از جمله “سی پنل” و “دایرکت ادمین” به شما اجازه نصب مستقیم وردپرس بدون درگیر شدن با مراحل ساخت دیتابیس و راه اندازی وردپرس را می دهند.

همچنین اگر تمایل داشته باشید این کار را به یک متخصص بسپارید تا هم نصب وردپرس را برای شما انجام دهد و همین تنظیمات و رفع ایراد های احتمالی را انجام دهد هزینه ای تا حدود 500 هزار تومان برای شما در بر خواهد داشت.

3. تمپلیت / پوسته

هزینه: 0 تا 500 هزار تومان و بیشتر برای توسعه اختصاصی

وردپرس پوسته های متعددی را ارائه می دهد که می تواند به شما در شخصی سازی وب سایتتان کمک کند. دایرکتوری رسمی وردپرس دارای طیف گسترده ای از تم های رایگان (بیش از  9 هزار پوسته) است، در عین حال می توانید تم های رایگان را از سایر وب سایت های ارائه دهنده نیز بیابید.

پوسته های رایگان وردپرس

همچنین پوسته های غیر رایگان که باید خریداری کنید نیز وجود دارد و تا 500 هزار تومان باید برای خرید آنها هزینه کنید، استفاده از این پوسته ها مزایا و معایب خود را دارد، از مزایای آنها این است که باعث می شوند سایت شما حرفه ای تر به نظر برسد و قابلیت های بیشتری را به سایت شما اضافه کند.

استفاده از این قالب ها در بعضی موارد به شما اجازه شخصی سازی محدودی می دهند که همین باعث می شود وب سایت شما با تمامی دیگر کسانی که از این پوسته استفاده می کنند شبیه به یکدیگر باشد و این حقیقت را که از یک پوسته آماده استفاده کرده اید از اعتبار وب سایت شما بکاهد.

همچنین به این نکته توجه کنید که اگر قالب خریداری شده متن باز نباشد، برای ایجاد تغییرات و توسعه پوسته شما را محدود به توسعه دهنده اصلی قالب خواهد کرد.

5. پلاگین ها یا افزونه ها

هزینه: 0 تا 500 هزار تومان و بیشتر برای توسعه اختصاصی

پلاگین ها بخش مهمی از سایت وردپرس شما هستند زیرا قابلیت های زیادی را به سایت اضافه و آن را حرفه ای تر می کنند. مانند پوسته ها، پلاگین های رایگان زیادی در دایرکتوری وب سایت وردپرس در دسترس قرار دارد در عین حال افزونه های غیر رایگان با قابلیت های بیشتر برای خرید وجود دارد، که می تواند روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر گذار باشد.

علاوه بر این اگر پلاگین با قابلیت های خاص مورد نظر خود پیدا نکردید هم این گزینه وجود دارد که پلاگین اختصاصی با قابلیت های منحصر به فرد خود را توسعه دهید که بسته به پیچیدگی آن هزینه بیشتری خواهد داشت.

تاثیر افزونه ها در قیمت طراحی سایت با وردپرس

با بیش از 59000 افزونه، گزینه های بسیاری در دسترس خود دارید. انواع مختلفی از افزونه ها وجود دارد که می توانید برای سایت خود استفاده کنید، مانند ضد هرزنامه، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و پلاگین های نگهداری سایت.

هزینه بسته به تعداد افزونه هایی که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود.

6. امنیت

هزینه: 0 تا دو میلیون تومان

یکی از مهمترین عناصر سایت شما امنیت آن است. شما می خواهید که کاربران در صورت مرور یا خرید در سایت شما احساس امنیت کنند. برای تشویق افراد به ماندن در سایت شما باید به کاربران اطمینان دهید سایت شما امن است.

گواهی SSL

یکی از عوامل گواهی SSL است که باید دریافت کنید، که فناوری استانداردی است که وب سایت ها را ایمن نگه می دارد. به حفظ امنیت اتصال اینترنتی کاربر کمک می کند. برای دریافت گواهی SSL می توانید از نسخه رایگان ارائه شده در هاست خود و یا نسخه های پولی آن را خریداری کنید که چیزی بین 200 تا 2 میلیون تومان در سال برای شما هزینه خواهد داشت.

امنیت فایل ها و افزونه

همچنین مطمئن شوید همه فایل های وردپرس خصوصا افزونه هایی که استفاده می کنید امن هستند و حفره امنیتی ندارند در غیر این صورت ممکن است وب سایت شما از این طریق هک شده و اطلاعاتتان به خطر بیافتد و همین طور استفاده از افزونه های امنیتی برای امن نگه داشتن وب سایت و تنظیم آن برای جلوگیری از نفوذ هکر ها و سو استفاده از سرور وب سایت شما نیز اهمیت بالایی دارد.

بنابراین باید توجه داشته باشید یکی دیگر از عوامل مهمی که بر قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر می گذارد مسئله امنیت سایت است که اگر اطلاعات کافی در این زمینه دارید خودتان می توانید این کار را انجام دهید در غیر این صورت با کمک متخصص وردپرس برای اطمینان از امنیت وب سایت خود با چیزی در حدود 500 تا یک میلیون تومان هزینه کنید.

بک آپ و بازیابی اطلاعات وردپرس

همچنین اگر وب سایت شما هک شده و اطلاعات از دست رفت باید اطمینان حاصل کنید که از فایل های شما در فواصل زمانی مناسب بک آپ تهیه شود تا امکان بازیابی اطلاعات و رفع مشکل وجود داشته باشد. گاهی با توجه به حجم بالای سایت و همین طور امنیت بالاتر بک آپ بهتر است هاست و یا سرور جداگانه برای ذخیره فایل های بک آپ تهیه کنید که این مورد نیز به لیست هزینه های سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد.

تاثیر امنیت در قیمت طراحی سایت با وردپرس

آیا هزینه کردن برای وردپرس ارزشش را دارد؟

وردپرس یک گزینه عالی برای طراحی سایت شما است، اما وردپرس دارای ویژگی های خوب و بد است. بیایید نگاهی بیندازیم به چند مزایا و معایب استفاده از وردپرس و اینکه آیا هزینه کردن برای وردپرس ارزش آن را دارد یا خیر.

هزینه برای وردپرس ارزشش را دارد؟

مزایای استفاده از وردپرس

وردپرس به کسب و کار هایی که به دنبال ایجاد وب سایت جدید خود هستند، چیزهای زیادی ارائه می دهد. بیایید به سه مزیت استفاده از وردپرس برای طراحی وب سایت خود نگاه کنیم.

امکانات و انتخاب ها: وردپرس به شما این آزادی را می دهد که هر وب سایتی را برای کسب و کار خود بسازید. از یک سایت وبلاگ نویس اولیه تا یک سایت تجارت الکترونیک پیچیده، شما این فرصت را دارید که آنچه را که کسب و کار خود نیاز دارد ایجاد کنید. با تمام پلاگین های موجود، می توانید با رشد کسب و کار خود به گسترش وب سایت خود ادامه دهید.

امکانات سئو: وردپرس وب سایت های با امکانات سئو بالا ایجاد می کند. در حالی که می توانید افزونه هایی برای کمک به سئو اضافه کنید، ساختار سایت وردپرس آن را بسیار سئو محور می کند. این ساختار به این معنی است که در نتایج جستجو رتبه بهتری کسب خواهید کرد و ترافیک بیشتری را برای کسب و کار خود جذب خواهید کرد.

مقرون به صرفه: اگر فقط نیازهای اولیه داشته باشید وردپرس می تواند برای کسب و کار شما مقرون به صرفه باشد. با شخصی سازی و افزودن امکانات خاص، ممکن است هزینه های شما بالاتر برود، اما در کل، برای کسب و کار هایی که به یک وب سایت استاندارد نیاز دارند، نسبتاً مقرون به صرفه است.

معایب استفاده از وردپرس

در حالی که وردپرس چیزهای زیادی برای ارائه به کسب و کار شما دارد، استفاده از آن معایبی نیز دارد. بیایید به چند مشکل طراحی وب سایت در وردپرس نگاهی بیاندازیم.

یادگیری پیچیده: وردپرس دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است. استفاده از صفحه سازها آسان نیست می تواند برای طراحان سایت بی تجربه باعث دردسر شود. یادگیری وردپرس به زمان نیاز دارد و به دانش برنامه نویسی نیاز دارد، بنابراین می تواند برای افرادی که با آن آشنایی ندارند، کار را پیچیده تر کند.

موارد زیاد: وردپرس هر آنچه را که در وب سایت خود نیاز دارید در اختیار شما قرار نمی دهد و به شما نمی گوید که آن را بسازید. شما باید قطعات را به هم بچسبانید، مانند هاست، تم، پلاگین ها و موارد دیگر. این راه‌اندازی آن را به یک کار دلهره‌آور برای شما تبدیل می‌کند.

ممکن است نیاز به کمک داشته باشد: از آنجایی که وردپرس دارای بخش های بسیاری است و یادگیری آن چالش برانگیز است، ممکن است در نهایت شخصی را برای ایجاد سایت خود استخدام کنید.

گزینه های جایگزین برای طراحی سایت وردپرسی چیست؟

تا جایی که طراحان وب سایت می گویند، وردپرس یکی از بهترین هاست. فرصت های بیشتری برای افزودن قابلیت های بیشتر به سایت شما، مانند نظارت بر امنیت یا سئو ارائه می دهد، اما می تواند به سرعت پیچیده شود.

بنابراین اکنون می‌پرسید که آیا جایگزین‌های عملی تری برای وردپرس وجود دارد؟

اگر می خواهید با کمترین استرس بیشترین ارزش را از وب سایت خود داشته باشید، استخدام یک طراح وب سایت بهترین گزینه است. هنگامی که یک طراح وب را استخدام می کنید ، روی کارهای روزانه کسب و کار خود تمرکز می کنید در حالی که متخصصان وب سایت شما را برایتان می سازند.

بیایید نگاهی به چند نکته مثبت استفاده از طراح وب حرفه ای برای ایجاد سایت خود بیندازیم.

متخصص وردپرس

سفارشی سازی بهتر

وب سایت شما قلب کسب و کار شما است، بنابراین شما می خواهید یک وب سایت منحصر به فرد بسازید که نشان دهنده تجارت و برند شما باشد.

هنگامی که متخصص طراحی وب را استخدام می کنید، گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای کسب و کار خود خواهید داشت. ناگفته نماند که یک طراح وب با چشم انداز شما کار خواهد کرد و ایده های طراحی وب سایت شما را زنده خواهد کرد.

افراد حرفه ای که در سایت شما کار می کنند

طراحان وب حرفه ای هستند که می دانند چگونه وب سایت طراحی کنند. هنگامی که یک طراح وب برتر را انتخاب می کنید، با افرادی همکاری خواهید کرد که نکات و نکات طراحی خوب و نحوه پیاده سازی آن را در سایت شما می دانند.

یک طراح وب بر اساس عملکرد خاصی که به دنبال آن هستید، آنچه را که در سایت خود نیاز دارید، می داند. برای مثال، اگر فروشگاه آنلاین هستید، تیمی از طراحان وب حرفه ای می دانند که چگونه وب سایتی بسازند که تمام نیازهای عملکرد فروشگاه آنلاین شما را برآورده کند .

چیزی فراتر از طراحی وب داشته باشید

طراحی وب چیزهای بیشتری از طراحی سایت وجود دارد. برای پر کردن تمام صفحات سایت خود به کپی رایتینگ وب سایت نیاز دارید. کسب و کار شما به پیاده سازی و نظارت بر سئو نیاز دارد.

با یک طراح وب، شما تمام ویژگی های اضافی مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد. شما کپی رایتینگ برای صفحات خود ، خدمات سئو و طراحی ریسپانسیو برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. همه این ویژگی ها به شما کمک می کند تا یک وب سایت بهتر و کاربردی تر برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

چطور می توان قیمت طراحی سایت با وردپرس را کاهش داد؟​

من همیشه به کاربران خود توصیه می کنم که از کوچک شروع کنند و سپس با رشد سایت وردپرس خود را توسعه دهند. در بسیاری از موارد در شروع کار شما به تمام ویژگی هایی که در بسیاری از وب سایت های معتبر می بینید، نیاز ندارید.

به خاطر داشته باشید که آن وب‌سایت‌ها یک شروع اولیه داشتند و احتمالاً مدتی طول می‌کشد تا بفهمند چگونه هزینه‌ها را مدیریت کنند و تجارت خود را توسعه دهند.

می توانید با استفاده از افزونه ها و قالب های رایگان با یک وب سایت اقتصادی شروع کنید. هنگامی که شروع به جذب بازدید کردید، می‌توانید اضافه کردن ویژگی‌های حرفه ای مانند یک قالب حرفه ای تر، بازاریابی ایمیلی، افزونه پشتیبان‌گیری غیر رایگان، فایروال وب‌سایت، آدرس ایمیل تجاری، خدمات تلفن تجاری، چت زنده و غیره را در نظر بگیرید.

همین امر در مورد فروشگاه آنلاین شما نیز صدق می کند. با حداقل ها شروع کنید و سپس با شروع فروش، دقیقاً ابزارهایی را خواهید یافت که به شما و مشتریانتان کمک می کنند.

در مورد دامنه و هاست همان طور که گفته شد می توانید از کم شروع کنید و برای شروع یک هاست اشتراکی با حداقل هزینه تهیه کنید و همین طور دامنه ملی .ir با هزینه بسیار پایین تهیه کنید.

تا جایی که زمان و دانش شما اجازه می دهد می توانید کار های وب سایت خود را خودتان مدیریت کنید تا قیمت طراحی سایت با وردپرس را بکاهید.

کاهش هزینه های سایت وردپرسی

سوالات متداول در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس​

آیا وردپرس هزینه دارد؟

بله و خیر. از نظر فنی، وردپرس یک نرم افزار متن باز است و استفاده از آن برای کاربران رایگان است. با این حال، اکثر کسب و کارها به دامنه و هاست و امکانات بیشتر توسط متخصصین وردپرس نیاز دارند. که استفاده از این امکانات و طراحی و توسعه وب سایت حرفه ای مستلزم صرف هزینه است.

هزینه های وردپرس شامل چه مواردی می شود؟

هر چند وردپرس به خودی خود رایگان است اما برای موارد زیر شامل هزینه میشود: دامنه وب سایت میزبانی وب / هاست پوسته های حرفه ای / توسعه قالب اختصاصی افزونه های حرفه ای / توسعه افزونه اختصاصی پشتیبانی فنی و اعمال تغییرات

هزینه وردپرس در ماه چقدر است؟

هزینه های ماهانه وردپرس معمولا شامل موارد پشتیبانی فنی وب سایت، و یا پایش و بهینه سازی برای موتور های جستجو (سئو) و همین طور تولید محتوا می شود، که بسته به شرایط ممکن است از 1 تا 5 میلیون تومان در ماه هزینه داشته باشد.

هزینه وردپرس در سال چقدر است؟

هزینه های سالانه شامل تمدید هاست و دامنه وب سایت است و همین طور هزینه های پشتیبانی در بعضی قالب ها و افزونه ها باید به صورت سالانه پرداخت نمایید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

هزینه های اولیه طراحی سایت با وردپرس بسته به امکانات و شرایط ممکن است بین 3 تا 10 میلیون تومان برای ما هزینه داشته باشد.

هزینه میزبانی سایت وردپرسی چقدر است؟

هزینه میزبانی وب سایت وردپرسی 500 هزار تا 6 میلیون تومان در سال است هزینه وب سایت وردپرس برای میزبانی به نیاز های خاص و ترافیک وب سایت شما بستگی دارد. به عنوان مثال، شرکت ها می توانند بین یک هاست اشتراکی یا یک سرور مجازی و یا اختصاصی یکی را انتخاب کنند.

سوالات پرتکرار در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس
در این مقاله سعی کردم تمامی مباحث مرتبط با “قیمت طراحی سایت با وردپرس” را مطرح و به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ دهم، در صورتی که هنوز جواب سوال خود را در زمینه هزینه های وب سایت وردپرسی نیافته اید لطفا در بخش نظرات سوال خود را مطرح بفرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن

برای شروع لطفا خدمات مورد نیاز و اطلاعات تماس خود را برای من ارسال کنید تا با بررسی نیازهای شما برآوردی دقیقی از زمان و هزینه انجام شود.